Trnava

V takzvanom malom Ríme, v meste Trnava, máte k dispozícii mnoho kúpalísk. Veľmi obľúbené miesta na kúpanie, sú práve aquaparky, ten nechýba ani v Trnave. Celoročne je k dispozícii aj krytá plaváreň Zátvor. V lete ponúka príjemné osvieženie kúpalisko Castiglione, či prírodné kúpalisko Kamenný Mlyn.

Letné osvieženie nájdete aj 12 km od Trnavy na kúpalisku Pac v Cíferi. Aj v meste Modra, len 25 km od Trnavy, nájdete letné kúpalisko.

Zobrazujem 1 - 10 z 10
Aquapark Trnava
Aquapark Trnava ponúka svojim návštevníkom vodný svet a wellness centrum. Vo vynovenom areáli letného kúpaliska bol starý bazén nahradený novým vyhrievaným bazénom. Pribudli aj nové zábavné atrakcie ako lezecká stena, lanová dráha či plávajúce lekná.
Thermalpark Dunajská Streda
Navštívte jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk južného Slovenska s južanskou atmosférou a liečivou vodou na Žitnom ostrove. V Thermalparku na vás čaká príjemné prostredie v blízkosti jazera so zeleným ostrovom.
Letné kúpalisko Dobrá Voda
Kúpalisko Dobrá Voda sa nachádza v oblasti Malých Karpát a ponúka príjemné osvieženie počas letných mesiacov. Kúpalisko ponúka priestor na oddych či kempovanie.
Letné kúpalisko Modra
Kúpalisko Modra poskytuje príjemné osvieženie počas horúcich letných mesiacov. Zabaviť sa môžete v bazénoch alebo na volejbalovom ihrisku. Na svoje si tu prídu deti, ale aj dospelí.
Letné kúpalisko Pac Cífer
Kúpalisko Pac ponúka príjemné prostredie v srdci prírody pre všetkých milovníkov pohody. Kúpalisko sa nachádza v obci Cífer, konkrétne v jeho miestnej časti Pác.
Letné kúpalisko Castiglione Trnava
Na prvý pohľad nenápadné kúpalisko Castiglione na konci Trnavy rozhodne stojí za to. Skvelé ceny, príjemné posedenie na tráve a krásne čistá voda tak akurát na schladenie.
Prírodné kúpalisko Kamenný mlyn Trnava
Letné kúpalisko Kamenný mlyn je prírodné kúpalisko s vyhrievanou vodou. Objekt je v prevádzke počas letných mesiacov jún až august a je skvelým miestom na osvieženie.
Krytá plaváreň Zátvor Trnava
Na mestskom kúpalisku Zátvor dbajú na teplotu vody, ako aj teplotu vzduchu, ktorá je udržiavaná na 30 °C. Ak si máte chuť zaplávať, no vonku nie je ideálne počasie, na krytej plavárni Zátvor máte možnosť užiť si plávanie bez ohľadu na dážď či zimu.
Vodná nádrž Buková
Vodná nádrž Buková je umelo vytvorená vodná plocha na západe Slovenska, vzdialená približne 25 km od Trnavy. Lokalita priehrady Buková je hlavne v letných mesiacoch obľúbeným miestom na oddych a rekreáciu.
Termálne kúpalisko Corvinus Veľký Meder
Už v stredoveku boli známe blahodárne a regeneračné účinky termálnej vody. Tento „vynález“ si užíval aj napríklad uhorský kráľ Matej Korvín, ktorý Veľkému Mederu udelil mestské privilégiá v roku 1466. Časy sa menia, kráľovský pôžitok z vody zostáva.
Scroll to Top