Trnavský kraj

Trnavský kraj ponúka množstvo kúpalísk. Aquaparky patria medzi tie najobľúbenejšie miesta na kúpanie a nechýbajú ani v Trnavskom kraji. Aquapark nájdete v Trnave a v Šamoríne, kde sa nachádza Aqua aréna.

V kraji nájdete aj termálne kúpaliska. V kúpeľno meste Piešťany nájdete termálne kúpalisko Eva. Vo Veľkom Mederi sa nachádza známe termálne kúpalisko Corvinus a v Dunajskej Strede nájdete jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk južného Slovenska Thermalpark. Termálne kúpaliska nájdete aj v obciach Sládkovičovo, Koplotovce a v Topoľníkoch.

Príjemné schladenie počas horúcich letných dní nájdete na letnom kúpalisku Castiglione v Trnave. Letné kúpaliska nájdete aj v mestách Hlohovec, Senica, Modra a v obciach Cífer, Skalica, Veľké Úľany a v Zlatníckej doline.

Celoročne si môžete zaplávať v krytých plavárňach v Trnave, na plavárni Vlnka a Mestskej plavárni v Piešťanoch, na plavárni v Senici, Galante a Seredi.

Iné miesta na kúpanie a prírodné kúpaliská sú obľúbené najmä počas teplejších letných dní. Prírodné kúpalisko Kamenný Mlyn nájdete v Trnave. Ďalšími obľúbenými prírodnými kúpaliskami sú vodná plocha Sĺňava, Šulianské jazero v Dunajskej Strede Gazárka v Šaštín-Stráže, Vojčianské jazero v obci Vojka. Vodnú nádrž Čerenec nájdete v Piešťanoch a ďalšie nádrže nájdete v meste Senica a v obciach Buková a Kajal.

Zobrazujem 1 - 20 z 32
Aquapark Trnava
Aquapark Trnava ponúka svojim návštevníkom vodný svet a wellness centrum. Vo vynovenom areáli letného kúpaliska bol starý bazén nahradený novým vyhrievaným bazénom. Pribudli aj nové zábavné atrakcie ako lezecká stena, lanová dráha či plávajúce lekná.
Aquapark Aqua Aréna Šamorín
Aqua Aréna je súčasťou rekreačno-športovo-kongresového areálu x-bionic® aquatic sphere v Šamoríne. Je to miesto pre maximálny športový výkon aj vytúžený relax.
Termálne kúpalisko Eva Piešťany
Termálne kúpalisko Eva v Piešťanoch ponúka príjemné prostredie pre jednotlivcov či rodiny s deťmi. Nájdete tu aj wellness centrum, vodnú šmýkačku či ihrisko na plážový volejbal.
Thermalpark Dunajská Streda
Navštívte jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk južného Slovenska s južanskou atmosférou a liečivou vodou na Žitnom ostrove. V Thermalparku na vás čaká príjemné prostredie v blízkosti jazera so zeleným ostrovom.
Termálne kúpalisko Topoľníky
Termálne kúpalisko Topoľníky je turisticky najvyhľadávanejšie miesto na Žitnom ostrove. Leží v chránenom území prírodnej rezervácie pri sútoku Malého Dunaja a Klátovského ramena vo východnej časti Žitného ostrova.
Termálne kúpalisko Vincov les Sládkovičovo
Termálne kúpalisko Vincov les sa nachádza na južnom Slovensku v obci Sládkovičovo iba 45 km od Bratislavy. Zdrojom termálnej vody je termálny vrt s termálnou vodou s teplotou 62 °C s vysokým obsahom železa.
Termálne kúpalisko Koplotovce
Počas letných mesiacov si môžete dopriať oddych na termálnom kúpalisku v Koplotovciach. Kúpalisko ponúka aj občerstvenie, ihrisko na plážový volejbal a termálnu vodu s blahodarnými účinkami na zdravie.
Letné kúpalisko Dobrá Voda
Kúpalisko Dobrá Voda sa nachádza v oblasti Malých Karpát a ponúka príjemné osvieženie počas letných mesiacov. Kúpalisko ponúka priestor na oddych či kempovanie.
Letné kúpalisko Modra
Kúpalisko Modra poskytuje príjemné osvieženie počas horúcich letných mesiacov. Zabaviť sa môžete v bazénoch alebo na volejbalovom ihrisku. Na svoje si tu prídu deti, ale aj dospelí.
Letné kúpalisko Pac Cífer
Kúpalisko Pac ponúka príjemné prostredie v srdci prírody pre všetkých milovníkov pohody. Kúpalisko sa nachádza v obci Cífer, konkrétne v jeho miestnej časti Pác.
Letné kúpalisko Castiglione Trnava
Na prvý pohľad nenápadné kúpalisko Castiglione na konci Trnavy rozhodne stojí za to. Skvelé ceny, príjemné posedenie na tráve a krásne čistá voda tak akurát na schladenie.
Letné kúpalisko Zlatnícka dolina Skalica
Kúpalisko Zlatnícka dolina sa nachádza v príjemnom prostredí, kde ho obklopujú okolité lesy a vytvárajú skvelé miesto na oddych a úkryt pred teplými letnými dňami.
Letné kúpalisko Skalica
Kúpalisko Skalica je v súčasnosti v prenájme volejbalového klubu. Kúpalisko je súčasťou areálu rekreačných športov, oddychu a zábavy, kde sa organizujú aj rôzne turnaje.
Letné kúpalisko Senica
Mestské kúpalisko Senica sa nachádza v príjemnom prostredí a je obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi. Príjemné osvieženie a relax vám poskytnú dva bazény a pre športovcov je k dispozícii plážové ihrisko.
Letné kúpalisko Hlohovec
Zmodernizované letné kúpalisko v Hlohovci s novým bezbariérovým prístupom je skvelé miesto na trávenie horúcich letných dní. Okrem kúpania si môžete spestriť deň aj prechádzkou v jedinečnej zámockej záhrade.
Letné kúpalisko Modrá Perla Veľké Úľany
Kúpalisko Modrá Perla sa nachádza v obci Veľké Úľany, blízko futbalového ihriska. V areáli je možné ubytovanie, v blízkosti kúpaliska nájdete aj saunu, či dokonca dostihovú dráhu.
Prírodné kúpalisko Kamenný mlyn Trnava
Letné kúpalisko Kamenný mlyn je prírodné kúpalisko s vyhrievanou vodou. Objekt je v prevádzke počas letných mesiacov jún až august a je skvelým miestom na osvieženie.
Krytá plaváreň Zátvor Trnava
Na mestskom kúpalisku Zátvor dbajú na teplotu vody, ako aj teplotu vzduchu, ktorá je udržiavaná na 30 °C. Ak si máte chuť zaplávať, no vonku nie je ideálne počasie, na krytej plavárni Zátvor máte možnosť užiť si plávanie bez ohľadu na dážď či zimu.
Prírodné kúpalisko Gazárka Šaštín-Stráže
Gazárka Šaštín-Stráže je rekreačné stredisko, ktoré je obľúbenou destináciou dovolenkárov z blízkeho, ako aj ďalekého okolia. Je to ideálne miesto na oddych a osvieženie, a to hlavne v letnom období.
Kunovská priehrada Senica
Kunovská priehrada je umelo vytvorená vodná nádrž, ktorá je zároveň aj prímestskou rekreačnou oblasťou. Je obľúbeným miestom na oddych a športové vyžitie pre ľudí z blízkeho, ale aj ďalekého okolia.
Scroll to Top