Bratislavský kraj

V Bratislavskom kraji sa nachádza množstvo kúpalísk. K najvyhľadávanejším miestam na kúpanie samozrejme patria aquaparky. Na území kraja sa nachádza Aquapark Aquatermal v Senci.

Bratislavský kraj je bohatý najmä na letné a prírodné kúpaliska. Letné kúpaliska nájdete v mestských častiach Rača, Tehelné pole, Lamač, Dúbravka, ale aj v Malackách. V kraji sa nachádza až 10 prírodných kúpalísk. Medzi najznámejšie patria Slnečné jazerá, Zlaté piesky, Kuchajda, či jazero Rudava v Malých Levároch.

Počas chladnejších dní sú tu kryté plavárne, ktoré ponúkajú možnosť zaplávať si celoročne. V Bratislave nájdete plaváreň Iuventa a Pasienky. V Malackách sa nachádza plaváreň Malina a ďalšiu plaváreň nájdete v Pezinku. Iné miesto na kúpanie nájdete v obci Jakubov pri Malackách, kde sa nachádza štrkovisko.

Zobrazujem 1 - 20 z 28
Aquapark Aquatermal Senec
V príjemnom a atraktívnom prostredí aquaparku Aquathermal Senec je možné zažiť oddych, relax a zábavu, a to všetko počas celého roka. Je priamo napojený na geotermálny vrt, preto sú bazény napájané vodou, ktorej teplota sa pohybuje od 28 - 38 °C.
Letné kúpalisko Malacky
Letné kúpalisko v Malackách sa nachádza v príjemnom prostredí a ponúka zábavu pre deti, ale aj dospelých. Sezóna sa začína v júni a končí sa podľa počasia v auguste.
Krytá plaváreň IUVENTA Bratislava
Krytá plaváreň Iuventa ponúka plavecký bazén s možnosťou prenájmu 1 dráhy, či celého bazéna. Zrelaxovať môžete v saune s max. kapacitou do 10 osôb. Báť sa nemusíte ani teploty vody v bazéne, ktorý je vyhrievaný na príjemných 26 °C.
Letné kúpalisko Rosnička Bratislava
Letné kúpalisko Rosnička sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Dúbravka. Kúpalisko je obklopené lesmi a ich zeleň vytvára príjemnú atmosféru na oddych.
Letné kúpalisko Tehelné pole Bratislava
Kúpalisko Tehelné pole je jedno z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších kúpalísk v Bratislave. Čaká na vás príjemná domáca atmosféra a oddych v troch bazénoch.
Letné kúpalisko Delfín Bratislava
Kúpalisko Delfín poskytuje príjemné osvieženie v letných mesiacoch nie len obyvateľom Ružinova- Bratislava. Teplota vody ma príjemných 24 °C a zabavia sa tu ako deti, tak aj dospelí.
Letné kúpalisko Krasňany Bratislava
Kúpalisko Krásňany - Rača ponúka príjemné osvieženie v letných mesiacoch. K dispozícii máte dva bazény a rozsiahlu trávnatú plochu na oddych, ale aj uchýlenie sa pred ostrým slnkom.
Letné kúpalisko Lamač Bratislava
Letné kúpalisko Lamač sa nachádza v príjemnom rodinnom prostredí a poskytuje osvieženie počas horúcich letných dní. Na svoje si tu prídu plavci, ale aj neplavci a deti.
Letné kúpalisko Matadorka Bratislava
Letné kúpalisko Matadorka má pestrú históriu. V minulosti bolo centrom plaveckých športov a bazén disponoval olympijskými rozmermi. Návštevníkov poteší aj možnosť platby kartou.
Krytá plaváreň Pasienky Bratislava
Krytá plaváreň Pasienky je najväčšou plavárňou v Bratislave. Plaváreň disponuje bazénmi pre plavcov i neplavcov. Okrem bazénov tu nájdete aj posilňovňu.
Krytá plaváreň hotel Nivy Bratislava
Krytá plaváreň hotel Nivy ponúka plavecký bazén a ďalší nerezový bazén s vodnými atrakciami. Súčasťou plavárne sú aj vírivky, chladiaci bazén a 5 druhov sáun.
Krytá plaváreň Golem Club Central Bratislava
Golem Club disponuje troma pobočkami - Relaxx, Central a Bory Mall. Golem Club Central sa nachádza v obchodnom centre Central, v mestskej časti Bratislava - Ružinov a ponúka veľký plavecký bazén.
Krytá plaváreň Golem Club Borry Mall Bratislava
Golem Club disponuje troma pobočkami - Relaxx, Central a Bory Mall. Golem Club Bory Mall sa nachádza v obchodnom centre, v mestskej časti Bratislava - Lamač a ponúka 25 m plavecký bazén.
Krytá plaváreň Golem Club Relaxx Bratislava
Golem Club disponuje troma pobočkami - Relaxx, Central a Bory Mall. Golem Club Relaxx sa nachádza v obchodnom centre Relaxx v mestskej časti Bratislava - Petržalka. Nájdete tu plavecký bazén a wellness služby.
Jazero Kuchajda Bratislava
Bratislava Kuchajda je významné prírodné kúpalisko, ktoré je hlavne v letnom období vyhľadávaným miestom na rekreáciu pre ľudí z blízkeho, ale aj ďalekého okolia.
Prírodné kúpalisko Vajnorské jazerá Bratislava
Vajnorské jazerá sú dve prepojené, umelo vytvorené jazerá, ležiace v mestskej časti Bratislava. Ľudovo sa nazývajú aj „Malý a Veľký bager". Kúpať sa je možné len vo väčšom jazere.
Prírodné kúpalisko Zlaté piesky Bratislava
Zlaté piesku už dlhé roky patria k najznámejším miestam na kúpanie v Bratislave. Na jazere je vybudované prírodné kúpalisko a v okolí sú rôzne možnosti na šport.
Letné kúpalisko Rača Bratislava
Letné kúpalisko Rača - Zbojnička sa nachádza v Knižkovej doline. Kúpalisko ponúka príjemnú rodinnú atmosféru a zábavu pre deti, ale aj dospelých. Plavci sa môžu tešiť na veľký plavecký bazén.
Jazero Rudava Malé Leváre
Jazero Rudava je umelo vytvorená vodná plocha, ktorá vznikla z ťažby štrku. Patrí k obľúbeným letoviskám širokého okolia, o čom svedčí aj rastúci počet domácich a zahraničných návštevníkov.
Slnečné jazerá Senec
Slnečné jazerá je umelo vytvorená vodná plocha, ktorá vznikla pri ťažbe štrku. Je to zároveň najznámejšie a najnavštevovanejšie prírodné kúpalisko na Slovensku.
Scroll to Top