Kryté plavárne

Kryté plavárne sú obľúbené nielen medzi profesionálnymi športovcami, ale aj rekreačnými plavcami. V minulosti sa snažilo mať vlastnú krytú plaváreň každé väčšie slovenské mesto. Vďaka tomu je aktuálne na slovensku k dispozícii množstvo krytých plavárni.

Kryté plavárne na Slovensku sú rovnomerne rozmiestnené naprieč celou krajinou. Na návštevu krytej plavárne hoc aj z malej slovenskej dediny budete cestovať maximálne niekoľko desiatok kilometrov.

Krytú plaváreň nájdete vo veľkých mestách ako sú Košice, Žilina či Trnava, ale aj v menších mestečkách, napríklad Považská Bystrica, Čadca či Krompachy.

Zobrazujem 1 - 20 z 62
Krytá plaváreň IUVENTA Bratislava
Krytá plaváreň Iuventa ponúka plavecký bazén s možnosťou prenájmu 1 dráhy, či celého bazéna. Zrelaxovať môžete v saune s max. kapacitou do 10 osôb. Báť sa nemusíte ani teploty vody v bazéne, ktorý je vyhrievaný na príjemných 26 °C.
Krytá plaváreň Trebišov
Krytá plaváreň Trebišov ponúka okrem plaveckého bazéna, aj detský a výcvikový bazén. Návštevníci môžu navštíviť aj wellness centrum, a tak spojiť plávanie s príjemným relaxom.
Krytá plaváreň Topoľčany
Plaváreň Topoľčany ponúka priestor na plávanie, ale aj oddych a regeneráciu. Po plávaní si môžete dopriať návštevu sauny, či masérske služby. O čistotu vody sa báť nemusíte, obidva bazény majú zabezpečenú recirkuláciu vody.
Krytá plaváreň Trenčín
Na krytej plavárni Trenčín nájdete priestor na šport, ale aj oddych a regeneráciu. Po plávaní sa môžete zohriať v oddelených saunách pre ženy a mužov.
Krytá plaváreň Veľký Krtíš
Krytá plaváreň Veľký Krtíš je vhodná pre plavcov, ale aj neplavcov. Okrem plaveckého bazéna tu nájdete aj menší regeneračný bazén, ktorý je vyhrievaný až na 32 °C.
Krytá plaváreň Zátvor Trnava
Na mestskom kúpalisku Zátvor dbajú na teplotu vody, ako aj teplotu vzduchu, ktorá je udržiavaná na 30 °C. Ak si máte chuť zaplávať, no vonku nie je ideálne počasie, na krytej plavárni Zátvor máte možnosť užiť si plávanie bez ohľadu na dážď či zimu.
Krytá plaváreň wellness Kalná
Relaxačno- športový areál Kalná poskytuje návštevníkom bazén, ktorý je počas letnej sezóny odkrytý a naopak v zimnom období, alebo pri zhoršenom počasí sa za pár minút zmení na krytý relaxačný bazén.
Krytá plaváreň Zvolen
Krytú plaváreň nájdete aj v jednom z najstarších slovenských miest - vo Zvolene. Plaváreň je súčasťou mestských kúpeľov, kde si okrem plávania môžete užiť aj saunovanie, masáže či zacvičiť si vo fitness centre.
Krytá plaváreň Závadka nad Hronom
Pre širšiu verejnosť je krytá plaváreň Závadka nad Hronom k dispozícii v popoludňajších a večerných hodinách. Okrem plávania sa môžete zohriať v suchej fínskej saune.
Krytá plaváreň hotel Javorná
V hoteli Javorná nájdete okrem wellness centra aj krytý plavecký bazén. V hoteli tak môžete spojiť šport s oddychom a regeneráciou. Zabavia sa tu deti aj dospelí.
Krytá plaváreň Pasienky Bratislava
Krytá plaváreň Pasienky je najväčšou plavárňou v Bratislave. Plaváreň disponuje bazénmi pre plavcov i neplavcov. Okrem bazénov tu nájdete aj posilňovňu.
Krytá plaváreň Relax komplex Nové Zámky
Plaváreň Nové Zámky - Relax komplex sa nachádza v presklennej budove. Pre návštevníkov je k dispozícií 10 mesiacov v roku. Na plavárni máte možnosť večerného kúpania.
Krytá plaváreň Spišská Nová Ves
Plaváreň Spišská Nová Ves ponúka bazény pre plavcov i neplavcov. Okrem plávania môžete navštíviť aj sauny, alebo si dopriať masáž, a tak spojiť pohyb s príjemným oddychom a regeneráciou.
Krytá plaváreň Mestský kúpeľ Nitra
Plaváreň Nitra ponúka pre návštevníkov dva bazény a v letných mesiacoch aj vonkajšiu terasu. Okrem plávania môžete navštíviť aj saunu, a tak spojiť pohyb s príjemným oddychom a regeneráciou.
Krytá plaváreň Košice
Mestská plaváreň Košice poskytuje svoje priestory pre verejnosť, ako aj rôzne organizácie, či školy. Na plavárni si môžete objednať plavecké dráhy a v lete využiť vonkajšiu trávnatú plochu s detským bazénikom.
Mestská krytá plaváreň Žilina
Mestská plaváreň Žilina bola prvá vo vtedajšej Československej republike, ktorá mala krytý 50 metrový olympijský bazén. Prví návštevníci mestskej plavárne Žilina si mohli zaplávať už 15. 7. 1963.
Aquacentrum Relax fantasy Nitra
Aquacentrum Relax fantasy Nitra ponúka relaxačný bazén s príjemnou teplotou vody, vírivku, nechýba ani sauna a oddychová miestnosť, samozrejmosťou sú aj masérske služby.
Krytá plaváreň Mirka Nešpora Prešov
Krytá plaváreň alebo školský bazén Šťuka je súčasťou ZŠ Mirka Nešpora a ponúka veľký plavecký bazén. Súčasťou plavárne je aj suchá sauna a nechýbajú ani masérske služby.
Krytá plaváreň Štiavničky Banská Bystrica
Krytá plaváreň Štiavničky poskytuje plávanie v plaveckom, detskom a relaxačnom bazéne. V priestoroch krytej plavárne v Banskej Bystrici nájdete aj saunu.
Krytá plaváreň hotel Nivy Bratislava
Krytá plaváreň hotel Nivy ponúka plavecký bazén a ďalší nerezový bazén s vodnými atrakciami. Súčasťou plavárne sú aj vírivky, chladiaci bazén a 5 druhov sáun.
Scroll to Top