Nitriansky kraj

Nitriansky kraj je bohatý na termálne kúpaliska. Medzi vyhľadávané termálne kúpaliska patria Vadaš Thermal v Štúrove, Thermal Nitrava v Kesove, Margita Ilona v Leviciach, termálne kúpalisko Patince či kúpalisko Štrand Emila Tatárika v Nových Zámkoch. Termálne kúpaliská nájdete aj v meste Komárno a v obciach Patince, Santovka, Tvrdošovce, Diakovce, Horné Saliby a Nesvady.

V letných mesiacoch sa môžete osviežiť na letnom kúpalisku Na Sihoti v Nitre a na kúpalisku v Topoľčanoch.

V meste Nitra nájdete dve kryté plavárne. Prvá sa nachádza v Aquacentre Relax fantasy a druhá v Mestských kúpeľoch. Kryté plavárne nájdete aj v mestách Nové Zámky, Levice, Topoľčany, Komárno a v obci Kalná.

V Nitrianskom kraji nájdete aj iné miesta na kúpanie a prírodné kúpaliska. Medzi obľúbené patrí prírodné kúpalisko Apáli a jazero Káva v Komárne, vodná nádrž v obci Prašice, prírodné kúpalisko Tona Šurany či  štrkovisko Komjatice. Štrkoviská nájdete aj v obciach Hurbanovo a Veľký Cetín. Vodné nádrže sa nachádzajú v obci Vráble, Baťovce vo Veľkých Kozmálovciach.

Zobrazujem 1 - 20 z 33
Termálne kúpalisko Vadaš Thermal Štúrovo
Termálne kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo ponúka širokú škálu služieb. Nájdete tu niekoľko bazénov, množstvo toboganov, wellness centrum a rôzne športoviská.
Termálne kúpalisko Margita Ilona Levice
Termálne kúpalisko Margita Ilona ponúka štyri termálne bazény s teplotou vody až do 33 °C. Deti sa môžu vyblázniť na tobogane či na detskom ihrisku. K dispozícii máte aj priestor na rôzne športy.
Termálne kúpalisko Patince
Termálne kúpalisko Patince ponúka priestor na oddych i zábavu. Okrem termálnych bazénov na vás čaká aj wellness, rôzne atrakcie pre rodiny s deťmi a priestor pre rôzne športy.
Termálne kúpalisko Nesvady
Kúpalisko Nesvady disponuje viacerými  kúpaliskovými atrakciami. K dispozícii sú termálne bazény s teplotami až do 39 °C. Kúpalisko poskytuje aj bufetové občerstvenie.
Termálne kúpalisko Santovka
Chcete zažiť atmosféru tureckého Pamukkale? Vychutnať si ju môžete v travertínových sedacích bazénikoch na termálnom kúpalisku Santovka welness. Voda do týchto bazénov je celodenne cirkulovaná a preto je mimoriadne čistá.
Termálne kúpalisko Podhájska
Termálne kúpalisko Podhájska ponúka svojim návštevníkom rôzne atrakcie. Nájdete tu tobogany a oddýchnuť si môžete vo wellnesse, ktorý disponuje rôznymi druhmi sáun.
Termálne kúpalisko Diakovce
Návštevníkom kúpaliska Diakovce sú poskytované široké možnosti na zábavu a rekreáciu počas horúcich letných dní. Kúpalisko Diakovce sa nesie v duchu starých tradícií a teda je zachovaný aj jeho starý outfit.
Termálne kúpalisko Tvrdošovce
Obec Tvrdošovce prevádzkuje termálne kúpalisko s vodou z miestneho termálneho prameňa. V areáli kúpaliska sa nachádzajú bazény, možnosť občerstvenia, športového vyžitia a ubytovania. Prídite si oddýchnuť a zrelaxovať v jacuzzi.
Termálne kúpalisko Thermal Nitrava Kesov
Thermal Kesov poskytuje príjemný odpočinok a osvieženie počas celého roka. Komplex bazénov, toboganová aréne a wellness centrum sa postarajú nielen o zábavu a odpočinok, ale aj o vaše zdravie.
Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika Nové Z...
Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika v Nových Zámkoch ponúka veľa možností na odpočinok a zábavu. Kúpalisko Štrand ocenia nielen dospelí, ale aj deti. Kúpalisko je známe aj ako oáza pokoja a relaxu.
Termálne kúpalisko Komárno
Blahodarnú komárňanskú vodu si môžete vychutnať na termálnom kúpalisku v Komárne. Zrelaxovať môžete vo vnútorných a vonkajších bazénoch s množstvom atrakcií pre všetky vekové kategórie.
Termálne kúpalisko Horné Saliby
Pôvodne jednotný areál termálneho kúpaliska Horné Saliby je od roku 2001 rozdelený na dve samostatné termálne kúpaliská. Areál kúpaliska Horné Saliby je postupne zveľaďovaný a modernizovaný vo všetkých oblastiach.
Letné kúpalisko Na Sihoti Nitra
Kúpalisko Na Sihoti v Nitre sa nachádza v okúzľujúcom prostredí priamo pod Nitrianskym hradom, na ktorý máte počas návštevy kúpaliska krásny výhľad. Okrem príjemného prostredia na vás čaká aj množstvo zábavy.
Letné kúpalisko Topoľčany
Na letnom kúpalisku v Topoľčanoch sa nudiť rozhodne nebudete. Čaká na vás množstvo zábavy a športových aktivít. Ak si však chcete oddýchnuť a zrelaxovať, čakajú na vás tri bazény a príjemné prostredie.
Krytá plaváreň Topoľčany
Plaváreň Topoľčany ponúka priestor na plávanie, ale aj oddych a regeneráciu. Po plávaní si môžete dopriať návštevu sauny, či masérske služby. O čistotu vody sa báť nemusíte, obidva bazény majú zabezpečenú recirkuláciu vody.
Krytá plaváreň wellness Kalná
Relaxačno- športový areál Kalná poskytuje návštevníkom bazén, ktorý je počas letnej sezóny odkrytý a naopak v zimnom období, alebo pri zhoršenom počasí sa za pár minút zmení na krytý relaxačný bazén.
Krytá plaváreň Relax komplex Nové Zámky
Plaváreň Nové Zámky - Relax komplex sa nachádza v presklennej budove. Pre návštevníkov je k dispozícií 10 mesiacov v roku. Na plavárni máte možnosť večerného kúpania.
Krytá plaváreň Mestský kúpeľ Nitra
Plaváreň Nitra ponúka pre návštevníkov dva bazény a v letných mesiacoch aj vonkajšiu terasu. Okrem plávania môžete navštíviť aj saunu, a tak spojiť pohyb s príjemným oddychom a regeneráciou.
Aquacentrum Relax fantasy Nitra
Aquacentrum Relax fantasy Nitra ponúka relaxačný bazén s príjemnou teplotou vody, vírivku, nechýba ani sauna a oddychová miestnosť, samozrejmosťou sú aj masérske služby.
Vodná nádrž ATC Duchonka Prašice
ATC Duchonka je turisticko-rekreačná oblasť ležiaca približne 17 km od okresného mesta Topoľčany. Je to ideálne miesto na rekreáciu, a to hlavne v letnom období.
Scroll to Top