Aquaparky

Väčšina aquaparkov na Slovensku sa nachádza v strednej a južnej časti krajiny. Azda najnavštevovanejšie aquaparky na Slovensku sú na Liptove –  Aquapark Tatralandia a Aquapark Gino Paradise Bešeňová, či neďaleké Aquacity Poprad.

Najvýchodnejším slovenským aquaparkom je Aquapark Svidník. Blahodarné účinky minerálnej vody si môžete vyskúšať v Aquapark Turčianske Teplice, ktorý je súčasťou legendárnych turčianskych kúpeľov. Aquapark AquaRelax Dolný Kubín zaujme nielen kvalitnými službami, ale aj čarovnou okolitou prírodou.

Na juhu Slovenska leží jeden z najznámejších slovenských aquaparkov – Aquapark Aquathermal Senec či nemenej obľúbený aquapark v Šamoríne. Obľúbeným cieľom obyvateľov južného Slovenska je aj trnavský aquapark, ktorý ponúka množstvo atrakcií.

Všetky aquaparky na Slovensku sú otvorené počas celého roka.

Zobrazujem 1 - 12 z 12
Aquapark AquaCity Poprad
Aquapark Aquacity Poprad je postavený nad miestom geotermálneho prameňa. Vo svojom komplexe zahŕňa najlepšie ubytovacie zariadenie a najmodernejšie kúpeľné zariadenia s jedinečnou ponukou uvoľňujúcich terapií a inovačných terapií pre odvážnych.
Aquapark Turčianske Teplice
Areál SPA & AQUAPARK leží na okraji krásneho kúpeľného parku v Turčianskych Tepliciach. Prevádzka je otvorená celoročne vďaka turčianskej minerálnej vode, ktorá je nielen termálna, ale aj liečivá.
Aquapark Gino Paradise Bešeňová
Rezort Bešeňová je jeden z najznámejších a najlepšie fungujúcich aquaparkov na Slovenku. Nádherná príroda v okolí celoročne ponúka širokú škálu prechádzok alebo horských túr podľa požiadaviek návštevníkov.
Aquapark Aquatermal Senec
V príjemnom a atraktívnom prostredí aquaparku Aquathermal Senec je možné zažiť oddych, relax a zábavu, a to všetko počas celého roka. Je priamo napojený na geotermálny vrt, preto sú bazény napájané vodou, ktorej teplota sa pohybuje od 28 - 38 °C.
Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš
Tatralandia v Liptovskom Mikuláši je najväčším aquaparkom na Slovensku. Prevádzka aquaparku je celoročná vďaka termálnej vode. Areál leží priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara.
Aquapark Trnava
Aquapark Trnava ponúka svojim návštevníkom vodný svet a wellness centrum. Vo vynovenom areáli letného kúpaliska bol starý bazén nahradený novým vyhrievaným bazénom. Pribudli aj nové zábavné atrakcie ako lezecká stena, lanová dráha či plávajúce lekná.
Aquapark AquaRelax Dolný Kubín
Aquapark AquaRelax Dolný Kubín je celoročne otvorený aquapark v krásnej oravskej prírode, ktorý ponúka svojím návštevníkom komplex služieb na jednom mieste.
Aquapark Aqua Aréna Šamorín
Aqua Aréna je súčasťou rekreačno-športovo-kongresového areálu x-bionic® aquatic sphere v Šamoríne. Je to miesto pre maximálny športový výkon aj vytúžený relax.
Aquapark Aquaruthenia Svidník
Aquaruthenia je moderný letný a celoročný aquapark vo Svidníku, ktorý počas celého roka ponúka skvelú zábavu a relax. Vďaka širokým možnostiam na trávenie voľného času si na svoje prídu v aquaparku vo Svidníku všetky vekové kategórie.
Aquapark Delňa Prešov
Aquapark Prešov ponúka celoročne krytý areál zábavy a relaxu. Nájdete tu rôzne vodné atrakcie, plavecký aj oddychový bazén. Súčasťou areálu je i wellness zóna.
Aquapark Aqua Relax hotel Sorea Titris Tatransk...
Aquapark Aqua Relax v hoteli Sorea Titris ponúka dve zóny. V prvej nájdete rekreačný bazén, vírivky, tobogan a mnoho ďalšieho. V druhej zóne sa nachádza wellness centrum so saunami.
Aquapark Thermalpark Šírava Kaluža
Thermalpark Šírava ponúka vodný a saunový svet. Nájdete tu osem bazénov, z toho dva termálne bazény. Srdcom Thermal ŠÍRAVA je geotermálny vrt GTH-1, ktorý je hlboký 940 m.
Scroll to Top