Letné kúpaliská

Letné kúpaliská na Slovensku patria medzi vyhľadávané atrakcie počas celej letnej sezóny. Aspoň malé letné kúpalisko preto nájdete aj v mnohých menších slovenských mestách, či dokonca dedinách. Najviac letných kúpalísk je k dispozícii na západnom a strednom Slovensku, no nezaostáva ani východ krajiny.

Mnohé letné kúpaliska na Slovensku organizujú počas hlavnej sezóny aj rôzne sprievodné podujatia. Návšteva letného kúpaliska tak bude nielen výborným osviežením, ale aj kultúrnym, športovým či spoločenským zážitkom.

Zobrazujem 1 - 20 z 63
Letné plážové kúpalisko Aqualand Banská Bystrica
Plážové kúpalisko Aqualand v Banskej Bystrici je plné zábavných atrakcií pre deti aj dospelých. Počas letných mesiacoch navyše ponúka príjemné osvieženie.
Letné kúpalisko na Ostrove Trenčín
Letné kúpalisko na Ostrove v Trenčíne predstavuje skvelé miesto na oddych a zábavu. Z areálu je možné vidieť Trenčiansky hrad a vďaka svojej netradičnej polohe ponúka nerušený oddych pri vode.
Letné kúpalisko Kúpele Číž
V kúpeľoch Číž sa nachádza vodný svet, v ktorom sa rozhodne nebudete nudiť. Deti sa môžu zabaviť na tobogáne a dospelí si môžu vychutnať relax pri bazéne.
Letné kúpalisko Mestská plaváreň Košice
Kúpalisko Rumanova - Košice sa nachádza v príjemnom prostredí a na svoje si určite prídu plavci, ale aj neplavci a deti. Kúpalisko ma za sebou pestrú minulosť, jeho výstavba sa začala už v roku 1957.
Letné kúpalisko Plaza Beach Prešov
PLAZA BEACH RESORT je jedinečné miesto v Prešove, kde sa budete cítiť ako na dovolenke pri mori. Exotika na Slovensku je možná práve v tomto výnimočnom areáli na Solivare.
Letné kúpalisko Hriňová
Novootvorené letné kúpalisko Hriňová vás pozýva vychutnať si pohodové leto v príjemnom prostredí plného zábavy a osvieženia. Na kúpalisku nájdete priestor na oddych, ale aj zábavu.
Letné kúpalisko Stráňavy
Kúpalisko Stráňavy disponuje dvoma bazénmi. Na kúpalisku sa zabavia deti aj dospelí. V areáli sa nachádza aj stravovacie zariadenie a plážové ihriská.
Letné kúpalisko Detva
Letné kúpalisko v Detve môžu návštevníci využívať počas celých letných prázdnin, kedy na nich čaká kopec zábavy či oddychu v troch bazénoch. Nechýbajú tu ani atrakcie pre deti.
Letné kúpalisko Dobrá Voda
Kúpalisko Dobrá Voda sa nachádza v oblasti Malých Karpát a ponúka príjemné osvieženie počas letných mesiacov. Kúpalisko ponúka priestor na oddych či kempovanie.
Letné kúpalisko Dúha Partizánske
Letné kúpalisko Dúha sa nachádza v meste Partizánske. Predstavuje skvelé miesto na oddych pre rodiny s deťmi. Je obklopené lesmi, ktoré ho oddeľujú od mestského ruchu.
Letné kúpalisko Púchov
Letné kúpalisko v Púchove sa nachádza v športovom areáli, v blízkosti krytej plavárne. Areál kúpaliska je upravený, čistý a priestranný. Poskytuje návštevníkom skvelé podmienky na relax a zábavu.
Letné kúpalisko Sunny Martin
Letné kúpalisko Sunny Martin je situované v širšom centre Martina. Jeho prednosťami sú tiché prostredie a veľký plavecký bazén. Patrí medzi menšie kúpaliská v regióne severného Slovenska. 
Letné kúpalisko Modra
Kúpalisko Modra poskytuje príjemné osvieženie počas horúcich letných mesiacov. Zabaviť sa môžete v bazénoch alebo na volejbalovom ihrisku. Na svoje si tu prídu deti, ale aj dospelí.
Letné kúpalisko Malacky
Letné kúpalisko v Malackách sa nachádza v príjemnom prostredí a ponúka zábavu pre deti, ale aj dospelých. Sezóna sa začína v júni a končí sa podľa počasia v auguste.
Letné kúpalisko Drienok Mošovce
Letné kúpalisko Drienok sa nachádza v rekreačnom zariadení, ktoré ponúka mnoho možností rekreácie. V komplexe Drienok môžete aj prespať, či už v penzióne, chatkách, kempe alebo karavanoch.
Letné kúpalisko Nemšová
Letné kúpalisko v Nemšovej sa nachádza v príjemnom prostredí, v centre mesta, blízko rieky Vláry. Ak sa chcete počas letných mesiacov schladiť, oddýchnuť si, či zabaviť sa, zrekonštruované kúpalisko v Nemšovej vám toto všetko poskytne.
Letné kúpalisko Na Sihoti Nitra
Kúpalisko Na Sihoti v Nitre sa nachádza v okúzľujúcom prostredí priamo pod Nitrianskym hradom, na ktorý máte počas návštevy kúpaliska krásny výhľad. Okrem príjemného prostredia na vás čaká aj množstvo zábavy.
Letné kúpalisko Myjava
Letné kúpalisko v Myjave je k dispozícii počas letných mesiacov od polovice júna do konca augusta. Kúpalisko prešlo v roku 2013 čiastočnou rekonštrukciou, a tak je pripravené poskytnúť návštevníkom príjemné osvieženie.
Letné kúpalisko Ryba Anička Košice
Kúpalisko Ryba Anička sa nachádza v príjemnom prostredí, blízko jazera Ryba. Okrem osvieženia v bazénoch, počas horúcich letných dní, si môžete vyskúšať člnkovanie alebo rybolov.
Letné kúpalisko Košeca
Letné kúpalisko Košeca ponúka osvieženie a príjemný relax s výhľadom na prírodu počas horúcich dní. Príjemný tieň vám poskytnú vysadené stromčeky, pod ktorými si môžete oddýchnuť od slnečných lúčov.
Scroll to Top