Aquapark Vodný raj Vyhne

Súčasťou areálu Vodný raj Vyhne je moderné relaxačno - športové centrum, ktoré ponúka squash, bowling, vnútorný bazén s výplavom do exteriéru a komplexné služby wellness. Masáže, solárium, fitness, 3 sauny, infrasaunu, jakuzzi a hydromasážne vane. Tu môžete oddychovat a odbúravať stres z každodenného života.

Súčasťou Vodného raja Vyhne sú tenisové a volejbalové kurty, na ktorých sa každoročne konajú medzinárodné turnaje vo volejbale. V blizkosti Vodného raja sú cyklistické trasy a areal pre hracov paintballu.

Obec Vyhne leží na začiatku chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, uprostred nádhernej prírody a iba 15 km vzdialené od historického kráľovského banského mesta Banská Štiavnica. Necelých 40 km je ďalšie nádherné kráľovské stredoveké mesto Kremnica.

Okolie Vyhní dáva nespočetné možnosti na turistické prechádzky, viac či menej náročné túry, ktoré môžete zároveň spojiť s poznávaním histórie alebo sa môžete len tak oddávať relaxu pri kúpaní a športe. Ideálne možnosti na cyklotúry.


Aktivity v areáli

Outdoor

plážový volejbal, squash, tenis, volejbal, športové ihrisko

Indoor

Športové: fitnes
Spoločenské hry: bowling

Aktivity na okolí

cykloturistika, paintball