Rimavská Sobota

Zobrazujem 1 - 6 z 6
Letné kúpalisko Kúpele Číž
V kúpeľoch Číž sa nachádza vodný svet, v ktorom sa rozhodne nebudete nudiť. Deti sa môžu zabaviť na tobogáne a dospelí si môžu vychutnať relax pri bazéne.
Letné kúpalisko Klenovec
Kúpalisko Klenovec disponuje solárnym ohrevom a filtráciou vody. Energia zo slnka je prakticky nevyčerpateľný, bezpečný a obnoviteľný zdroj energie. Využívanie takejto energie nemá žiadne negatívne vplyvy na životné prostredie.
Prírodné kúpalisko Zelená voda Kurinec Rimavská...
Zelená voda - Kurinec je vodná nádrž na južnom Slovensku. Počas horúcich letných dní je to skvelé miesto na schladenie, rekreáciu a športové vyžitie. Vyhľadávaná je ako domácimi, tak aj ľudmi zo všetkých kútov Slovenska.
Krytá plaváreň Rimavská Sobota
Plaváreň Rimavská Sobota ponúka priestor pre plavcov i neplavcov v dvoch vyhrievaných bazénoch. Na plavárni je možnosť rezervácie bazéna pre plavecké výcviky škôl či organizované skupiny.
Prírodné kúpalisko Drieňok Teplý Vrh
Vodná nádrž Teplý vrch je umelo vytvorená priehrada na rieke Blh. Jej časť Teplý vrch - Drieňok patrí k naznámejším rekreačným strediskám na Gemeri. Je vyhľadávané ľudmi z blízkeho, ale aj ďalekého okolia.
Vodná nádrž Ormet Teplý Vrh
Vodná nádrž Teplý vrch je umelo vytvorená priehrada na rieke Blh. Jej časť Teplý vrch - Ormet je známym rekreačným strediskom, ktoré je vyhľadávané ľudmi zo všetkých kútov Slovenska.
Scroll to Top