Aquapark Vodný raj Vyhne

Pohoda našla svoj domov, Vodný raj, relax v lone prírody...

Vodný raj Vyhne je jedinečným projektom za takmer 180 mil. Sk, financovaný z vačšej časti z prostriedkov Európskej únie. Kedysi známe kúpele Vyhne, ktorých korene siahajú do 14. storočia, tak dostanú svojho pokračovateľa, moderné stredisko cestovného ruchu, relaxu a zábavy.

Nadčasový design, najmodernejšie technológie a ideálna poloha z neho robia príťažlivý bod pre turistov z regiónu, ale aj zo širokého okolia. Otvorenie Vodného raja dáva obci nové možnosti na rozvoj turistického ruchu, na nové investície, zvýšenie zamestnanosti a dalsi rozvoj tohto nádherného regiónu.

Vodný raj Vyhne to je miesto, ktoré bude uspokojovať potreby a želania náročných zákazníkov. Spokojnosť zákazníka má zabezpečiť' zostavený balík, ktorý zahŕňa rekreačné kúpanie, relaxačno – športové centrum, športoviská, stravovacie služby a doplnkové služby.

Základom viacúčelového oddychového areálu je rekreačné kúpanie. Zákazník si môže vybrať, ako chce pobyt pri vode stráviť, aký chce mat' celkový pobyt v našom zariadení. Celkovo možno povedať, že rekreačné služby – bazény a vodné atrakcie (tobogany, šmýkačky) budú dosahovať európsky štandard.


Prevádzka

stredisko je v prevádzke

Základné informácie

nadmorská výška350 m n.m.
okresŽiar nad Hronom
plavčík
tobogany a vodné atrakcie
Voda
plavecké bazény1
bazény s termálnou vodou4
min. teplota28 °C
max. teplota36 °C
rekreácia
organizovaná rekreácia
kontrolované Úradom pre verejné zdravotníctvo

Vhodnosť/vlastnosti

vhodné na dovolenku
športové možnosti
útulné
Vhodné pre: neplavcov, deti, mladých, seniorov, rodiny