Prešov

Ak hľadáte miesto na kúpanie v Prešove, nájdete ich hneď niekoľko. V letných mesiacoch sa môžete osviežiť na letnom kúpalisku Plaza beach resort alebo na kúpalisku Sunpark. Celoročne krytý areál zábavy a relaxu nájdete v Aquaparku Delňa Prešov. Kúpanie počas celého roka poskytuje aj krytá plaváreň Mirka Nešpora. V meste nájdete aj prírodnú vodnú nádrž Delňa.

Necelú hodinu od Prešova nájdete veľmi obľúbenú Domašu a niekoľko rekreačných stredísk. Na sever od Prešova nájdete niekoľko letných kúpalísk v meste Bardejov (40 km) a v Sabinove (20 km).

Zobrazujem 1 - 5 z 5
Aquapark Delňa Prešov
Aquapark Prešov ponúka celoročne krytý areál zábavy a relaxu. Nájdete tu rôzne vodné atrakcie, plavecký aj oddychový bazén. Súčasťou areálu je i wellness zóna.
Letné kúpalisko Plaza Beach Prešov
PLAZA BEACH RESORT je jedinečné miesto v Prešove, kde sa budete cítiť ako na dovolenke pri mori. Exotika na Slovensku je možná práve v tomto výnimočnom areáli na Solivare.
Letné kúpalisko Sunpark Prešov
Letné kúpalisko Sunpark - Prešov prináša počas horúcich letných dní zábavu pre celú rodinu. Zábava tu čaká na každého, či ste deti alebo dospelí. Nájdete tu množstvo atrakcií a osviežiť sa môžete v štyroch bazénoch.
Krytá plaváreň Mirka Nešpora Prešov
Krytá plaváreň alebo školský bazén Šťuka je súčasťou ZŠ Mirka Nešpora a ponúka veľký plavecký bazén. Súčasťou plavárne je aj suchá sauna a nechýbajú ani masérske služby.
Vodná nádrž Delňa Prešov
Delňa je prírodná vodná nádrž približne 5 km od centra Prešova za sídliskom Šváby. Je obľúbeným miestom na letné osvieženie, vyhľadávané hlavne domácimi.
Scroll to Top