Nitra

Mesto Nitra ponúka niekoľko kúpalísk. V centre mesta nájdete letné kúpalisko na Sihoti. K dispozícii máte dve kryté plavárne, plaváreň Mestský kúpeľ a krytý bazén v Aquacentrum Relax fantasy.

Pár kilometrov od Nitry nájdete termálne kúpalisko Thermal Nitrava Kesov (20 km). Približne 30 minút od mesta nájdete vodné nádrže Jelenec a nádrž Vráble. Vo Veľkom Cetíne (15 km) nájdete štrkovisko, ktoré obľubujú najmä rybári.

Zobrazujem 1 - 7 z 7
Termálne kúpalisko Thermal Nitrava Kesov
Thermal Kesov poskytuje príjemný odpočinok a osvieženie počas celého roka. Komplex bazénov, toboganová aréne a wellness centrum sa postarajú nielen o zábavu a odpočinok, ale aj o vaše zdravie.
Letné kúpalisko Na Sihoti Nitra
Kúpalisko Na Sihoti v Nitre sa nachádza v okúzľujúcom prostredí priamo pod Nitrianskym hradom, na ktorý máte počas návštevy kúpaliska krásny výhľad. Okrem príjemného prostredia na vás čaká aj množstvo zábavy.
Krytá plaváreň Mestský kúpeľ Nitra
Plaváreň Nitra ponúka pre návštevníkov dva bazény a v letných mesiacoch aj vonkajšiu terasu. Okrem plávania môžete navštíviť aj saunu, a tak spojiť pohyb s príjemným oddychom a regeneráciou.
Aquacentrum Relax fantasy Nitra
Aquacentrum Relax fantasy Nitra ponúka relaxačný bazén s príjemnou teplotou vody, vírivku, nechýba ani sauna a oddychová miestnosť, samozrejmosťou sú aj masérske služby.
Vodná nádrž Jelenec
Jelenec je umelo vytvorená vodná nádrž, ktorej história siaha až do roku 1730. Vybudovaná bola už za čias panovníckeho rodu Forgáčovcov, ktorý sídlil na hrade Gýmeš.
Štrkovisko Veľký Cetín
Štrkovisko Veľký Cetín je jazero, ktoré vzniklo z ťažby štrku v tejto lokalite. Vyhľadávané je hlavne milovníkmi rybolovu zo všetkých kútov Slovenska.
Vodná nádrž Vráble
Vodná nádrž Vráble je umelo vytvorená priehrada pri rovnomennom meste Vráble. Je vyhľadávaná hlavne milovníkmi rybolovu ako aj pozorovateľmi zvierat. Je významným vodným biotopom v regióne.
Scroll to Top