Aquapark Aquacity Poprad

AquaCity je osadené na Slovensku, v samotnom srdci Európy, pod Vysokými Tatrami - úchvatným horským masívom s 25 štítmi nad 2500 m, ktorý je súčasťou unikátneho národného parku.

Je postavené nad miestom geotermálneho prameňa, ktorý stredisku zabezpečuje zdroj energie a mestu Poprad, v ktorého intraviláne sa nachádza, poskytuje vlastný zdroj vody a vykurovania. Vo svojom komplexe zahŕňa najlepšie ubytovacie zariadenie a najmodernejšie kúpeľné zariadenia s jedinečnou ponukou uvoľňujúcich terapií a inovačných terapií pre odvážnych.

Ak túžite po stimulácii, rozsiahle športové zariadenia vrátane bazénu olympijských rozmerov, vodného parku, fitnes centra, turistických chodníkov a tratí pre horské bicyklovanie, jazdecké školy, a v susedstve golfové stredisko s najdlhším trávnatým hracím poľom medzi odraziskom a jamkou na svete, neuveriteľná lyžovačka počas lyžiarskej sezóny a niekoľko nádherných zámkov, múzeí a galérií, je ľahko dostupných.

Vynikajúce miesto pre konferencie, s vybavenými business zariadeniami a tí najpriateľskejší ľudia V Európe, robia z AquaCity splnený sen.

Prevádzka

stredisko je v prevádzke
kúpanie
počet bazénov v prevádzke13

Základné informácie

nadmorská výška613 m n.m.
okresPoprad
celoročná prevádzka
plavčík
tobogany a vodné atrakcie
regeneračné/wellness služby
Voda
min. teplota28 °C
max. teplota38 °C

kvalita vody

vyhovujúca na kúpanie
kontrolované Úradom pre verejné zdravotníctvo

Vhodnosť/vlastnosti

vhodné na dovolenku
športové možnosti
bezbariérový prístup
Vhodné pre: neplavcov, deti, mladých, seniorov, rodiny

Dostupné mobilné siete

T-Mobile, Orange, O2