Vranov nad Topľou

Zobrazujem 1 - 6 z 6
Letné kúpalisko Vranov nad Topľou
Letné kúpalisko Vranov nad Topľou ponúka zmodernizované priestory a bazény. Okrem príjemného osvieženia si môžete zašportovať na plážovom ihrisku, ktoré môžete využiť na volejbal, nohejbal či futbal.
Domaša Dobrá
Domaša Dobrá je rekreačné stredisko na juhozápadnej časti vodného diela Veľká Domaša. Toto stredisko by mali navštíviť hlavne milovníci športu, nakoľko sú tu k dispozícii rôzne druhy športového vyžitia bez ohľadu na počasie.
Domaša Eva Holčíkovce
Domaša Holčíkovce - Eva je rekreačné stredisko na juhovýchodnej časti vodného diela Veľká Domaša. Je známe hlavne pravidelnými letnými podujatiami, ako napríklad Domaša fest.
Domaša Nová Kelča
Domaša Nová Kelča je rekreačné stredisko na juhozápadnej časti vodného diela Veľká Domaša. Stredisko je známe aj pod názvom „Krym”. Je ideálne hlavne pre ľudí, ktorí obľubujú teplú vodu.
Domaša Poľany Holčíkovce
Domaša Poľany - Monika je rekreačné stredisko v južnej časti vodného diela Veľká Domaša. Je to najstaršie stredisko na Domaši. Vychýrené je aj pre svoj nočný život.
Domaša Valkov Bžany
Domaša Valkov - Tíšava je rekreačné stredisko v západnej časti vodného diela Veľká Domaša. Táto rekreačná oblasť je skvelá pre všetkých športových nadšencov, turistov, cykloturistov či rybárov.
Scroll to Top