Michalovce

Zobrazujem 1 - 11 z 11
Aquapark Thermalpark Šírava Kaluža
Thermalpark Šírava ponúka vodný a saunový svet. Nájdete tu osem bazénov, z toho dva termálne bazény. Srdcom Thermal ŠÍRAVA je geotermálny vrt GTH-1, ktorý je hlboký 940 m.
Zemplínska Šírava Biela hora Michalovce
Rekreačné stredisko Biela hora sa nachádza na severnom brehu Zemplínskej šíravy. Je najstarším strediskom na tejto vodnej nádrži. Vďaka nádhernej prírode v okolí je vyhľadávané najmä milovníkmi turistiky a cyklistiky.
Zemplínska Šírava Hôrka Vinné
Rekreačné stredisko Hôrka sa nachádza na severozápadnom brehu vodnej nádrže Zemplínska šírava. Patrí k najobľúbenejším rekreačným strediskám z okolia. Každý rok ho navštívia tisíce rekreantov zo Slovenska ako aj zo zahraničia.
Zemplínska Šírava Kaluža
Rekreačné stredisko Kaluža sa nachádza na Zemplínskej šírave, ktorá je druhou najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je to najlepšie vybavené stredisko na letné osvieženie, pretože sa tu nachádza aj aquapark Thermalpark.
Zemplínska Šírava Jachtklub Kaluža
Zemplínska šírava je druhou najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Areál Jachtklubu je ideálne miesto pre všetkých milovníkov vodných športov. Najvyhľadávanejším športom v tejto lokalite je jachting.
Zemplínska Šírava Kamenec Kaluža
Rekreačné stredisko Kamenec sa nachádza na severnom brehu vodnej nádrže Zemplínska šírava. Obľúbené je najmä rodinami s deťmi, pretože sa tu nachádza lunapark a viaceré tobogány.
Zemplínska Šírava Klokočov
Stredisko Klokočov sa nachádza na Zemplínska šírava, ktorá je druhou najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Ponúka širokú ponuku služieb a preto je obľúbeným miestom rekreácie hlavne pre rodiny s deťmi.
Zemplínska Šírava Medvedia hora Kaluža
Rekreačné stredisko Medvedia hora sa nachádza na severnej strane vodnej nádrže Zemplínska Šírava. Hlavne v letnom období je navštevované rekreantmi z blízkeho, ale aj ďalekého okolia.
Krytá plaváreň Michalovce
Mestská plaváreň Michalovce poskytuje priestor najmä pre plavcov. Okrem plaveckých možností tu nájdete aj priestor na oddych a regeneráciu celého tela.
Zemplínska Šírava Paľkov
Rekreačné stredisko Paľkov sa nachádza na severnej strane Zemplínskej šíravy. Ponúka širokú ponuku služieb a preto je vyhľadávaným miestom na letnú dovolenku pre ľudí zo všetkých kútov Slovenska.
Prírodné kúpalisko Vinianské jazero Vinné
Vinianské jazero je často vyhľadávané turistami. Nachádza sa v lesnom prostredí, iba 3 km od Zemplínskej Širavy. Jazero je určené na kúpanie, vodné športy a rybolov.
Scroll to Top