Slovensko

Zobrazujem 1 - 20 z 282
Aquapark AquaCity Poprad
Aquapark Aquacity Poprad je postavený nad miestom geotermálneho prameňa. Vo svojom komplexe zahŕňa najlepšie ubytovacie zariadenie a najmodernejšie kúpeľné zariadenia s jedinečnou ponukou uvoľňujúcich terapií a inovačných terapií pre odvážnych.
Aquapark Turčianske Teplice
Areál SPA & AQUAPARK leží na okraji krásneho kúpeľného parku v Turčianskych Tepliciach. Prevádzka je otvorená celoročne vďaka turčianskej minerálnej vode, ktorá je nielen termálna, ale aj liečivá.
Aquapark Gino Paradise Bešeňová
Rezort Bešeňová je jeden z najznámejších a najlepšie fungujúcich aquaparkov na Slovenku. Nádherná príroda v okolí celoročne ponúka širokú škálu prechádzok alebo horských túr podľa požiadaviek návštevníkov.
Aquapark Aquatermal Senec
V príjemnom a atraktívnom prostredí aquaparku Aquathermal Senec je možné zažiť oddych, relax a zábavu, a to všetko počas celého roka. Je priamo napojený na geotermálny vrt, preto sú bazény napájané vodou, ktorej teplota sa pohybuje od 28 - 38 °C.
Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš
Tatralandia v Liptovskom Mikuláši je najväčším aquaparkom na Slovensku. Prevádzka aquaparku je celoročná vďaka termálnej vode. Areál leží priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara.
Aquapark Trnava
Aquapark Trnava ponúka svojim návštevníkom vodný svet a wellness centrum. Vo vynovenom areáli letného kúpaliska bol starý bazén nahradený novým vyhrievaným bazénom. Pribudli aj nové zábavné atrakcie ako lezecká stena, lanová dráha či plávajúce lekná.
Termálne kúpalisko Aquatermal Dolná Strehová
Termálne kúpalisko Aquatermal Dolná Strehová je situované na okraji obci Dolná Strehová. Patrí medzi väčšie slovenské termálne kúpaliská. Voda termálneho kúpaliska aquatermal Strehová blahodárne pôsobí na pohybové ústrojenstvo.
Termálne kúpalisko Veronika Rajec
Termálne kúpalisko Veronika disponuje niekoľkými termálnymi bazénmi, toboganmi a ihriskami. Občerstviť sa môžete v reštaurácií, kaviarni či v bufetoch.
Aquapark AquaRelax Dolný Kubín
Aquapark AquaRelax Dolný Kubín je celoročne otvorený aquapark v krásnej oravskej prírode, ktorý ponúka svojím návštevníkom komplex služieb na jednom mieste.
Aquapark Aqua Aréna Šamorín
Aqua Aréna je súčasťou rekreačno-športovo-kongresového areálu x-bionic® aquatic sphere v Šamoríne. Je to miesto pre maximálny športový výkon aj vytúžený relax.
Aquapark Aquaruthenia Svidník
Aquaruthenia je moderný letný a celoročný aquapark vo Svidníku, ktorý počas celého roka ponúka skvelú zábavu a relax. Vďaka širokým možnostiam na trávenie voľného času si na svoje prídu v aquaparku vo Svidníku všetky vekové kategórie.
Letné plážové kúpalisko Aqualand Banská Bystrica
Plážové kúpalisko Aqualand v Banskej Bystrici je plné zábavných atrakcií pre deti aj dospelých. Počas letných mesiacoch navyše ponúka príjemné osvieženie.
Aquapark Delňa Prešov
Aquapark Prešov ponúka celoročne krytý areál zábavy a relaxu. Nájdete tu rôzne vodné atrakcie, plavecký aj oddychový bazén. Súčasťou areálu je i wellness zóna.
Aquapark Aqua Relax hotel Sorea Titris Tatransk...
Aquapark Aqua Relax v hoteli Sorea Titris ponúka dve zóny. V prvej nájdete rekreačný bazén, vírivky, tobogan a mnoho ďalšieho. V druhej zóne sa nachádza wellness centrum so saunami.
Aquapark Thermalpark Šírava Kaluža
Thermalpark Šírava ponúka vodný a saunový svet. Nájdete tu osem bazénov, z toho dva termálne bazény. Srdcom Thermal ŠÍRAVA je geotermálny vrt GTH-1, ktorý je hlboký 940 m.
Termálne kúpalisko Vrbov
Ľudské telo ako každý organizmus na zemi potrebuje zregenerovať svoje vitálne funkcie. Na termálnom kúpalisku Vrbov posilnite svoju imunitu v termálnych bazénoch s geotermálnou vodou s obsahom minerálnych látok dôležitých pre ľudský organizmus.
Termálne kúpalisko Vadaš Thermal Štúrovo
Termálne kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo ponúka širokú škálu služieb. Nájdete tu niekoľko bazénov, množstvo toboganov, wellness centrum a rôzne športoviská.
Termálne kúpalisko Vodný svet Bojnice
Kúpele Bojnice - Vodný svet sa nachádzajú v pokojnom prostredí mimo mestského ruchu, v obklopení listnatých a ihličnatých stromov. Termálne pramene sú známe už od 12. storočia a v súčasnosti sa využívajú nielen na kúpeľné procedúry.
Termálne kúpalisko Termály Malé Bielice
Areál termálneho kúpaliska Malé Bielice je rozdelený do niekoľkých vzájomne prepojených častí, tak aby ich mohli využiť všetci návštevníci. Kúpeľno-relaxačným komplexom vedie promenáda príjemným parkom. Súčasťou je i reštaurácia s terasou.
Termálne kúpalisko Bystričany Chalmová
Kúpalisko Chalmová je situované v peknom tichom prostredí priamo pod Drieňovým vrchom pohoria Strážovská vrchovina. Termálna horúca voda sa v tejto oblasti nachádza od nepamäti. .
Scroll to Top