Martin

Zobrazujem 1 - 6 z 6
Letné kúpalisko Sunny Martin
Letné kúpalisko Sunny Martin je situované v širšom centre Martina. Jeho prednosťami sú tiché prostredie a veľký plavecký bazén. Patrí medzi menšie kúpaliská v regióne severného Slovenska. 
Krytá plaváreň Sunny - Martin Novomeského
Sunny Martin disponuje plavárňou Novomeského a plavárňou Hurbanova. Na mestskej plavárni Novomeského nájdete plavecký bazén a na plavárni Hurbanova menší bazén, ktorý sa využíva na kurzy baby plávania, či plavecké kurzy.
Krytá plaváreň Sunny - Martin Hurbanova
Sunny Martin disponuje plavárňou Novomeského a plavárňou Hurbanova. Plaváreň Hurbanova poskytuje najmä priestor pre deti. Nachádza sa tu menší bazén, ktorý sa využíva na rôzne plavecké kurzy, baby plavánie a podobne
Jazero Šútovo
Šútovské jazero vzniklo po zatopení starého lomu. Voda v jazere má krásnu tyrkysovú farbu, kvôli ktorej je jazero vyhľadávané ľudmi zo všetkých kútov Slovenska.
Ďanovský rybník Daňová
Daňovský rybník patrí rybárskemu zväzu, ktorý v obci pôsobí. Od roku 2009 na rybníku prebieha celoslovenská súťaž Turčiansky amatérsky triatlon. Na rybník sa každoročne chodia rekreovať nie len obyvatelia obce, ale aj ľudia z okolia.
Prírodné kúpalisko jazerá Lipovec
Štrkovisko Lipovec obľubujú najmä rybári. Na tomto rybárskom revíri platí režim privlastnenia si úlovku a teda rybár si ulovenú rybu nesmie privlastniť. Charakter vody je káprový. Kúpanie vo vode je len na vlastnú zodpovednosť.
Scroll to Top