Liptovský Mikuláš

Zobrazujem 1 - 6 z 6
Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš
Tatralandia v Liptovskom Mikuláši je najväčším aquaparkom na Slovensku. Prevádzka aquaparku je celoročná vďaka termálnej vode. Areál leží priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara.
Termálne kúpalisko Sorea Termal raj Liptovský Ján
V termálnom kúpalisku na Vás čaká príjemný relax a zábava. Voda do bazénov je privádzaná z prameňa Rudolf, ktorý má priaznivé zdravotné účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo, ale aj kožné problémy.
Liptovská Mara Liptovský Trnovec
Liptovská Mara ponúka širokú škálu aktivít. Vyskúšať môžete aquazorbing, rôzne vodné športy, alebo si len zaplávate v osviežujúcej vode. Na Liptovskej Mare sa nachádza bohatá ponuka stravovacích služieb.
Krytá plaváreň hotel Repiská Demänovská dolina
Wellness hotel Repiská ponúka svojim návštevníkom oddych, zábavu a dokonalú regeneráciu. Širšia verejnosť si môže zaplávať v bazéne s rôznymi atrakciami.
Krytá plaváreň Liptovský Mikuláš
Krytá plaváreň Liptovský Mikuláš je pre svojich návštevníkov k dispozícii počas celého roka. Okrem bazénu sa tu nachádza priestor na oddych či zábavu.
Termálny prameň Kaďa Liptovský Ján
Kaďa Liptovský Ján je naozaj čarovným miestom. Prameň je vhodný na liečenie rôznych problémov a aj keď má len 20 °C, po chvíli začnete cítiť ako sa vám vplyvom síry zohrieva celé telo.
Scroll to Top