Levice

Zobrazujem 1 - 6 z 6
Termálne kúpalisko Margita Ilona Levice
Termálne kúpalisko Margita Ilona ponúka štyri termálne bazény s teplotou vody až do 33 °C. Deti sa môžu vyblázniť na tobogane či na detskom ihrisku. K dispozícii máte aj priestor na rôzne športy.
Termálne kúpalisko Santovka
Chcete zažiť atmosféru tureckého Pamukkale? Vychutnať si ju môžete v travertínových sedacích bazénikoch na termálnom kúpalisku Santovka welness. Voda do týchto bazénov je celodenne cirkulovaná a preto je mimoriadne čistá.
Krytá plaváreň wellness Kalná
Relaxačno- športový areál Kalná poskytuje návštevníkom bazén, ktorý je počas letnej sezóny odkrytý a naopak v zimnom období, alebo pri zhoršenom počasí sa za pár minút zmení na krytý relaxačný bazén.
Krytá plaváreň Levice
Krytá plaváreň Levice poskytuje svoje služby počas celého roka. V letnom období majú návštevníci k dispozícii otvorenú terasu s lehátkami. Okrem bazénov tu na návštevníkov čaká aj fitness centrum či priestor na oddych.
Vodné dielo Veľké Kozmálovce
Vodné dielo Veľké Kozmálovce je umelo vybudovaná viacúčelová priehrada na Hrone, ktorá vznikla pre potreby jadrovej elektrárne Mochovce. Hlavne medzi domácimi je obľúbeným miestom na oddych, rekreáciu a športové vyžitie.
Vodná nádrž Lipovina Baťovce
Vodná nádrž Lipovina sa v minulosti využívala najmä na rekreáciu a oddych, no v 90. rokoch jej rekreačný význam poklesol. V súčasnosti je najmä rajom pre rybárov.
Scroll to Top