Komárno

Zobrazujem 1 - 6 z 6
Termálne kúpalisko Patince
Termálne kúpalisko Patince ponúka priestor na oddych i zábavu. Okrem termálnych bazénov na vás čaká aj wellness, rôzne atrakcie pre rodiny s deťmi a priestor pre rôzne športy.
Termálne kúpalisko Nesvady
Kúpalisko Nesvady disponuje viacerými  kúpaliskovými atrakciami. K dispozícii sú termálne bazény s teplotami až do 39 °C. Kúpalisko poskytuje aj bufetové občerstvenie.
Termálne kúpalisko Komárno
Blahodarnú komárňanskú vodu si môžete vychutnať na termálnom kúpalisku v Komárne. Zrelaxovať môžete vo vnútorných a vonkajších bazénoch s množstvom atrakcií pre všetky vekové kategórie.
Prírodné kúpalisko Apáli Komárno
Rozprávkové miesto Apáli ponúka príjemné prostredie na oddych a rekreáciu. Môžete sa tu okúpať, stanovať či športovať. Zároveň je Apáli ideálnym miesto pre rybárov, ktorí si tu môžu zakúpiť hosťovací lístok.
Krytá plaváreň Komárno
Krytá plaváreň Komárno ponúka návštevníkom vynovené priestory s novým, hlbším bazénom, fóliou a podlahovým kúrením. Ak počas dňa nestíhate navštíviť plaváreň, poteší vás večerné plávanie, ktoré krytá plaváreň v Komárne ponúka.
Jazero Káva Komárno
Jazero Káva je umelo vytvorená vodná plocha, ktorá vznikla z ťažby štrku. Obyvatelia Komárna, ale aj širšieho okolia, ho využívajú na relax a osvieženie, a to hlavne v letnom období.
Scroll to Top