Bratislava

Kto hľadá kúpaliská v meste Bratislava, má naozaj široké možnosti. Počas celého roka môžete navštevovať kryté plavárne Iuventa a Pasienky. V letných mesiacoch sú k dispozícii kúpaliská Rosnička, Tehelné Pole, Delfín, Krasňany, Lamač, Matadorka a Rača.

V Bratislave nájdete aj niekoľko prírodných kúpalísk. Medzi najznámejšie patria Zlaté piesky, no nájdete tu aj jazero Kuchajda, Rusovské jazero, Veľký Draždiak a Vajnorské jazerá.

Ak vám nevadí cestovať, približne 30 km od Bratislavy nájdete obľúbený aquapark Aquatermal v Senci.

Zobrazujem 1 - 18 z 18
Krytá plaváreň IUVENTA Bratislava
Krytá plaváreň Iuventa ponúka plavecký bazén s možnosťou prenájmu 1 dráhy, či celého bazéna. Zrelaxovať môžete v saune s max. kapacitou do 10 osôb. Báť sa nemusíte ani teploty vody v bazéne, ktorý je vyhrievaný na príjemných 26 °C.
Letné kúpalisko Rosnička Bratislava
Letné kúpalisko Rosnička sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Dúbravka. Kúpalisko je obklopené lesmi a ich zeleň vytvára príjemnú atmosféru na oddych.
Letné kúpalisko Tehelné pole Bratislava
Kúpalisko Tehelné pole je jedno z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších kúpalísk v Bratislave. Čaká na vás príjemná domáca atmosféra a oddych v troch bazénoch.
Letné kúpalisko Delfín Bratislava
Kúpalisko Delfín poskytuje príjemné osvieženie v letných mesiacoch nie len obyvateľom Ružinova- Bratislava. Teplota vody ma príjemných 24 °C a zabavia sa tu ako deti, tak aj dospelí.
Letné kúpalisko Krasňany Bratislava
Kúpalisko Krásňany - Rača ponúka príjemné osvieženie v letných mesiacoch. K dispozícii máte dva bazény a rozsiahlu trávnatú plochu na oddych, ale aj uchýlenie sa pred ostrým slnkom.
Letné kúpalisko Lamač Bratislava
Letné kúpalisko Lamač sa nachádza v príjemnom rodinnom prostredí a poskytuje osvieženie počas horúcich letných dní. Na svoje si tu prídu plavci, ale aj neplavci a deti.
Letné kúpalisko Matadorka Bratislava
Letné kúpalisko Matadorka má pestrú históriu. V minulosti bolo centrom plaveckých športov a bazén disponoval olympijskými rozmermi. Návštevníkov poteší aj možnosť platby kartou.
Krytá plaváreň Pasienky Bratislava
Krytá plaváreň Pasienky je najväčšou plavárňou v Bratislave. Plaváreň disponuje bazénmi pre plavcov i neplavcov. Okrem bazénov tu nájdete aj posilňovňu.
Krytá plaváreň hotel Nivy Bratislava
Krytá plaváreň hotel Nivy ponúka plavecký bazén a ďalší nerezový bazén s vodnými atrakciami. Súčasťou plavárne sú aj vírivky, chladiaci bazén a 5 druhov sáun.
Krytá plaváreň Golem Club Central Bratislava
Golem Club disponuje troma pobočkami - Relaxx, Central a Bory Mall. Golem Club Central sa nachádza v obchodnom centre Central, v mestskej časti Bratislava - Ružinov a ponúka veľký plavecký bazén.
Krytá plaváreň Golem Club Borry Mall Bratislava
Golem Club disponuje troma pobočkami - Relaxx, Central a Bory Mall. Golem Club Bory Mall sa nachádza v obchodnom centre, v mestskej časti Bratislava - Lamač a ponúka 25 m plavecký bazén.
Krytá plaváreň Golem Club Relaxx Bratislava
Golem Club disponuje troma pobočkami - Relaxx, Central a Bory Mall. Golem Club Relaxx sa nachádza v obchodnom centre Relaxx v mestskej časti Bratislava - Petržalka. Nájdete tu plavecký bazén a wellness služby.
Jazero Kuchajda Bratislava
Bratislava Kuchajda je významné prírodné kúpalisko, ktoré je hlavne v letnom období vyhľadávaným miestom na rekreáciu pre ľudí z blízkeho, ale aj ďalekého okolia.
Prírodné kúpalisko Vajnorské jazerá Bratislava
Vajnorské jazerá sú dve prepojené, umelo vytvorené jazerá, ležiace v mestskej časti Bratislava. Ľudovo sa nazývajú aj „Malý a Veľký bager". Kúpať sa je možné len vo väčšom jazere.
Prírodné kúpalisko Zlaté piesky Bratislava
Zlaté piesku už dlhé roky patria k najznámejším miestam na kúpanie v Bratislave. Na jazere je vybudované prírodné kúpalisko a v okolí sú rôzne možnosti na šport.
Letné kúpalisko Rača Bratislava
Letné kúpalisko Rača - Zbojnička sa nachádza v Knižkovej doline. Kúpalisko ponúka príjemnú rodinnú atmosféru a zábavu pre deti, ale aj dospelých. Plavci sa môžu tešiť na veľký plavecký bazén.
Prírodné kúpalisko Veľký Draždiak Bratislava
Veľký Draždiak v Bratislave je nádherné miesto uprostred sídliska na relaxáciu, oddych, športové aktivity a prechádzky. Draždiak je jazero a od roku 1982 aj prírodné kúpalisko. Vzniklo po ťažbe štrku a prehĺbení pôvodnej vodnej plochy “Šutrovky”.
Prírodné kúpalisko Rusovské Jazero Bratislava
Rusovské jazero má štrkopieskové podložie a pláž naokolo je prevažne trávnatá. Vedľa jazera sa nachádza aj cyklotrasa, ktorá je veľmi obľúbená cyklistami a korčuliarmi.
Scroll to Top