Termálny prameň Kaďa Liptovský Ján

Obsah

Kaďa Liptovský Ján je naozaj čarovným miestom. Prameň je vhodný na liečenie rôznych problémov a aj keď má len 20 °C, po chvíli začnete cítiť ako sa vám vplyvom síry zohrieva celé telo.

Bazény

Počet bazénov:
Plavecké bazény:
Termálné bazény:

Teplota vody

Min:
Max: 20 °C

Velkost

Plocha areálu:
Denná kapacita:

V obci  Liptovský Ján je miesto, ktoré má liečivé účinky. Ide o termálny prameň, ktorý ľudia volajú Kaďa. Prírodný prameň je obklopený krásou prírody Tatier, čo vytvára ideálne miesto na rekreáciu a oddych. Termálna voda má preukázateľne liečivé účinky pri reumatických chorobách, ochoreniach ženských orgánov, kožných ochoreniach a chorobách pohybového ústrojenstva. Kúpanie v Kadi je bezplatné a okolitý areál je pekne udržiavaný. Termálny prameň Kaďa je využívaný celoročne.

Kúpanie

Teplota vody sa v letných mesiacoch pohybuje okolo 20 stupňov. Pre vysoký obsah síry spôsobuje na pokožke mierne štípanie, ktoré môže pretrvávať aj po vyjdení z vody, avšak je neškodné.Voda naozaj lieči a ľudia navštevujú kaďu aj v zimných mesiacoch. Odporúčaný čas strávený vo vode je 20 minút. Pre dlhodobejší výsledok je vhodné zopakovať kúru viac dní po sebe.

Služby

Priamo pri vodnej ploche sú k dispozícii služby. Stravovacie služby sú priamo v areáli. K dispozícií sú aj šatne a wc.

Prístup a parkovanie

Prístup k vodnej ploche je od obce Liptovský Ján. Ku Kadi vedie asfaltová cesta, po ktorej sa dá dostať autom až na vzdialenosť 550 m od prameňa.

Cenník vstupy Termálny prameň Kaďa Liptovský Ján

Celodenný 2 hod. 1 hod.
Dospelí
Deti
Rodina

Aktuálne ceny kúpaliska nájdete na tejto stránke.

Recenzie

Video

Obsah

Kontakt

Starojánska, 032 03, Liptovský Ján

Mapa

Hodnotenie

0.0
google logo
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Súvisiace linky

Štítky

Blog

Kúpanie v okolí

Scroll to Top