Cestovanie skrz.sk | Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Jazykové pobyty
PRODUKTY

Nové Zámky:Relax komplex - Bazény a vodné atrakcie

Bazény

Detský bazén

typ: krytý, detský
najväčšia hĺbka0.6 m

Plavecký bazén

typ: plavecký
dĺžka25 m
najmenšia hĺbka1.3 m
najväčšia hĺbka1.8 m
teplota vody27 °C

Kapacita bazéna je najviac vyťažená v zimných mesiacoch, keď ľudia z mesta i okolitých obcí zavítajú do priestorov Relax komplexu. Niet sa čo čudovať, veď prostredie, v ktorom sa bazén nachádza, je naozaj ukážkové. V okolí bazéna pod veľkými sklenými oknami sa návštevníci pri relaxovaní v bazéne môžu pokochať pohľadom na množstvo živých kvetov, medzi ktorými prevládajú majestátne palmy. Prostredie krytej plavárne nie je len pekné a príjemné, ale hygienicky čisté.

Voda v bazénoch je dokonalou technológiou udržiavaná na vysokej hygienickej úrovni. Detský bazén má hĺbku 60 cm a pre dospelých dosahuje max. hĺbku 180 cm. Na bezpečnosť návštevníkov počas celého dňa dozerajú profesionálni plavčíci.

Pohybovo obmedzení návštevníci si môžu zaplávať v bazéne Relax komplexu. Vstup a výstup do bazénu pre ZŤP návštevníkov umožní vchod uspôsobený pre vstup na vozíku, resp. do bazéna pomocou mobilnej stoličky.

V krytom bazéne sa uskutočňujú plavecké preteky ako napr. Majstrovstvá Slovenska a tradične sa usporiadavaju 2 x do roka závody za medzinárodnej účasti, ktoré organizuje plavecký oddiel za spoluúčasti správcu.

Ako pekné gesto vedenia správcu sa ukázalo bezplatné prenajatie bazénu pre Centrum voľného času, ktoré organizuje niekoľkokrát do roka plavecké preteky detí.